Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

čipiranje

+8
hell
matju™a
marko100
_Dakota_
zelenka
Uncas
Damjan S.
mateja
12 posters

Stran 2 od 2 Previous  1, 2

Go down

čipiranje - Page 2 Empty Re: čipiranje

Objavlja  Uncas Tor 8 Jun 2010 - 23:40

Jessica je napisal/a:Dragi moji,
priznam, da redno in rada obiskujem tale forum, saj so bili do sedaj dialogi strpni in marsikdaj sem dobila odgovor na vprašanje, ki me je mučilo. Prosim nadaljujemo v tej smeri.

Imaš prav čipiranje - Page 2 Icon_cheers Torej PEACE čipiranje - Page 2 Icon_smile


Jessica je napisal/a:Naj povem še svojo izkušnjo s čipiranjem pa, da ne bo razmišljanja ali sem za ali proti prosim. Tretji pes, ki smo ga dobili (odvzet) v hišo je imel mikročip lepo na svojem mestu, v centralnem registru pa čip sploh ni bil zaveden, vse prazno (baje problem pri prenosu podatkov). Po dolgotrajnejšem poizvedovanju smo uspeli zadevo urediti. Meni pa se neprestano ponavlja vprašanje koliko je še takšnih lastnikov, ki so prepričani, da imajo žival čipirano in "registrirano"?

Tega je pa ogromno. Vpisi v centralni register šepajo, nadzor nad vpisi je pomanjkljiv. Zato pa vsem priporočamo, da pri obisku veterinarja preverite čipe svojih živali.
Uncas
Uncas

Število prispevkov : 1962
Join date : 22/04/2008
Kraj : Ljubljana

http://www.myspace.com/vran_uncas

Nazaj na vrh Go down

čipiranje - Page 2 Empty Re: čipiranje

Objavlja  marko100 Sre 9 Jun 2010 - 7:14

Saj pri nas nobena evidenca ne funkcionira kot bi morala. Tukaj se gre samo za denar.
marko100
marko100

Število prispevkov : 350
Join date : 06/11/2008
Age : 43

Nazaj na vrh Go down

Stran 2 od 2 Previous  1, 2

Nazaj na vrh


 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu