Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

body language video

+5
Uncas
pastirček
zelenka
Andreja
ciarodeica
9 posters

Stran 2 od 2 Previous  1, 2

Go down

body language video - Page 2 Empty Re: body language video

Objavlja  _Dakota_ Sre 17 Feb 2010 - 18:07

matjuša je napisal/a:Verjamem , jasni in dokazljivi so tudi uspehi.Verjetno je tudi pot krajša s klikerjem in nagradami.Kaj pa, ko se treningi s klikerjem in nagradami prenehajo?Postopno odnehanje nagrajevanja? Meni bi se smilila žival, ne morem pomagat ,tak da raje ne začnem sploh.
Kliker je pripomoček, igrača, namenjena človeku za komunikacijo z živaljo.Žival jo po mojem mnenju ne rabi, človeku pa dejansko pomaga preusmeriti živalsko pozornost preko klikerja nase.Če ne gre drugače, je najbrž dragocen pripomoček, da tudi človeka ohrani v tempu treninga.
Morda se bom tut sama kdaj poigrala body language video - Page 2 Icon_wink

klikat nehašm ko žival povelje obvlada. moja npr, ko nekaj hoče, kakšno igračko ali kaj podobnega, začne kazat vse,kar se je naučila do zdaj. in za ta povelja,ki jih že zna, ne klikam več, ampak samo pohvalim (no, to zgleda nekako tako, da jaz kot neumna skačem okrog nje in cvilim kako je pridna body language video - Page 2 Icon_redface ). zdaj npr obvlada že precej trikcev (vrtenje v levo, v desn, slalom, osmico, glas, give me 5, živjo, tačko...), in za ta vedenja na začetku "seanse" kliknem največ 1x

_Dakota_

Število prispevkov : 48
Join date : 25/07/2008
Age : 36
Kraj : primorska

Nazaj na vrh Go down

body language video - Page 2 Empty Re: body language video

Objavlja  _Dakota_ Sre 17 Feb 2010 - 18:11

zelenka je napisal/a:Sem jaz slabo napisala, ker sem hitela.

Vsakemu kliku mora slediti nagrada. Nagrada je lahko karkoli - hrana, božanje, igrača.

ja, ampak če začneš s hrano kot nagrado, ne vem kako preideš na božanje, npr? verjetno moraš znova naklikat. zna ta prehod zmest psa o moje

_Dakota_

Število prispevkov : 48
Join date : 25/07/2008
Age : 36
Kraj : primorska

Nazaj na vrh Go down

Stran 2 od 2 Previous  1, 2

Nazaj na vrh


 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu